O firmie Elnet Serwis Sp. z o.o.

l

Kim jesteśmy?

Misja i Cel

Wartości

Motto

Kim jesteśmy? Dlaczego My?

Firma Elnet Serwis Sp z o.o. z siedzibą główną w Legnicy działa na rynku od 1998r. W 2006 roku rozszerzyliśmy działalność na całą Polskę, która opierała się w głównej mierze na wykonywaniu instalacji elektrycznych i teletechnicznych w zakresie przeglądów i badań po szeroko rozumiane wykonawstwo. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych odbiorców zdywersyfikowaliśmy zakres usług do przeprowadzania wszystkich kontroli wymaganych przepisami Prawa Budowlanego.

Nasza Misja

Misją naszej firmy jest partnerska współpraca oparta na wzajemnym zaufaniu i zaangażowaniu mając tym samym poczucie współodpowiedzialności za nasze działania, dzięki czemu tworzymy wspólny efekt symbiozy w zakresie realizacji usług. Podstawą w spełnianiu potrzeb i oczekiwań Klientów jest dla nas przestrzeganie wysokich standardów świadczonych usług oraz społeczna odpowiedzialność biznesu.

Nasza Wizja

Wykonywanie profesjonalnych i rzetelnych kontroli obiektów przez zespół wykfalifikowanych pracowników w możliwie najkrótszym czasie poprzez utworzenie oddziałów firmy w całej Polsce - tak, aby być wszędzie tam, gdzie nas potrzebujecie.

Nasz cel

Pragniemy być bliżej klientów, stąd Naszym celem jest długofalowa współpraca oparta na Wzajemnym zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa. Naszą wizję realizujemy po przez tworzenie nowych oddziałów rozmieszczonych po całym kraju.

Nasze Wartości

Zaangażowanie

Odpowiedzialność

Profesjonalizm

Uczciwość

Kreatywność

Współpraca