Instalatorstwo

- instalacje elektryczne,
- instalacje odgromowe,
- instalacje alarmowe,
- instalacje montioringu,
- sieci komputerowe,

Wykonywanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych to podstawowa działalność firmy ELNET SERWIS w początku jej działalności. Chociaż przez szereg lat profil działalności firmy skoncentrował się przeglądach, badaniach instalacji elektrycznych to wykonawstwo choć w okrojonej formie nadal było realizowane.
2010 rok to dynamiczny rozwój tej gałęzi działalności firmy. Planowane jest podpisanie umów na długoterminowe realizacje, zwiększenie zatrudnienia oraz uruchomienie pogotowania elektrycznego świadczącego usługi dla zarządców wspólnot, banków, sklepów itp.
Dzięki odpowiedniemu doborowi pracowników fizycznych – elektromonterów oraz rozbudowanej kadrze kierowniczej firma ELNET SERWIS jest w stanie konkurować z cenami na realizację małych projektów takich jak np. budowa instalacji elektrycznych w domach jednorodzinnych, lokalach usługowych itp., a wieloletnie doświadczenie, pewność gwarancji i prawidłowość wykonania instalacji elektrycznych ułatwia podjęcie decyzji potencjalnym klientom na wybór firmy ELNET SERIWS jako wykonawce wszystkich prac elektrycznych od projektu przez realizację i odbiór ich inwestycji.

ENET SERWIS wykonuje usługi w zakresie:

- instalacji elektrycznych,
- instalacji odgromowych,
- sieci komputerowych,
- pomiarów elektrycznych,
- systemów klimatyzacji i wentylacji,
- serwisu, naprawy i montażu maszyn
i urządzeń elektrycznych.

NASZE USŁUGI KIERUJEMY DO

- przedsiębiorstw,
- instytucji,
- osób fizycznych,
- oraz przedsiębiorstw zainteresowanych współpracą i podwykonawstwem.

Powrót do nadrzędnej strony katalogu usług: 
KATALOG NASZYCH USŁUG