Nasze rekomendacje

Poniżej znajduje się lista naszych rekomendacji. Na jej szczycie są nasze najnowsze prace, pod tabelą są linki do kolejnych stron.

Rekomendacje zawierają treść listu referencyjnego bądź opis zakresu robót. Klikając w zdjęcie bądź tytuł zobaczą Państwo szczegóły wybranej referencji.

Nazwa i treść referencji (skrót) List referencyjny
Szkoła Głowna Godspodarstwa Wiejskiego - Przegląd Instalacji Elektrycznej i Parametrów Oświetlenia

Firma Elnet Servis Maciej Piotrowski z siedzibą w Legnicy, przy ul. Lwowskiej 8/15 w terminie od czerwca 2010 do sierpnia 2010 wykonała okresowe badania instalacji elektrycznych w budynkach Hala WTD, D.S. Adara, D.S. Bazyliszek, D.S. Limba, D.S. Cezar, D.S. Dendryt, D.S. Eden, D.S. Feniks, H.A. Ikar, WIP bud. Nr 17,18,19,20 zlokalizowanych na terenie kampusu SGGW w Warszawie przy ul. Nowoursynowskiej w Warszawie oraz prace polegające na naprawie instalacji i osprzętu elektrycznego oraz oświetlenia awaryjnego w trybie awaryjnym w D.S. Adara, D.S. Bazyliszek, D.S. Eden oraz D.S. Fenix.

Zobacz referencję w całości (list referencyjny, zdjęcia, opis)
Dolnośląska Spółka Gazownictwa

DSG Sp. z o. o. Oddział Zakład Gazowniczy Wałbrzych ul. Kościuszki 1, 58-300 Wałbrzych informuje, że firma ELNET SERVIS Maciej Piotrowski ul. Lwowska 8/15, 59-220 Legnica zrealizowała nasze zamówienie na wykonanie pomiarów elektrycznych: rezystancji uziemienia instalacji odgromowej i pomiarów ochronnych (ochrony przeciwporażeniowej instalacji elektroenergetycznej i rezystancji izolacji kabli) w stacjach gazowych redukcyjno-pomiarowych Zamawiającego, w obszarze działania Rejonu Dystrybucji Gazu Wałbrzych, Kłodzko, Dzierżoniów, w okresie od 04.06.2010 do 30.06.2010.

Zobacz referencję w całości (list referencyjny, zdjęcia, opis)
Wojskowa Agencja Mieszkaniowa

Wojskowa Agencja Mieszkaniowa, Oddział regionalny "Mazowsze" z siedzibą w Warszawie niniejszym potwierdza, że:

ELNET SERVIS, MACIEJ PIOTROWSKI, ul. Lwowska 8/15, 59-220 Legnica

wykonywał w okresie 04.05.2010-17.06.2010 zgodnie z przedmiotem umowy prowadzenie okresowej rocznej i pięcioletniej kontroli sprawdzenia stanu technicznego elementów budynków, instalacji elektrycznej i piorunochronnej w zasobie mieszkaniowym Oddziału regionalnego "Mazowsze" WAM, zlokalizowane na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego.

Usługa została wykonana terminowo i z należytą starannością.

Zobacz referencję w całości (list referencyjny, zdjęcia, opis)